خدمات سایت CDKeySell.ir (فروشگاه سی دی کی سل) چیست؟

سایت CDKeySell.ir (فروشگاه سی دی کی سل) یک منبع قابل اعتماد برای خرید سی دی کی اورجینال بازی های PC برای پلت‌فرم‌های اوریجین، استیم، یوپلی و بتل نت است. سی دی کی های عرضه شده در این فروشگاه با کمترین قیمت ممکن و بدون واسط در اختیار مشتریان عزیز قرار داده می‌شوند و از ضمانت مادام‌العمر برخوردار هستند. فروشگاه سی دی کی سل از پشتیبانی آنلاین 24 ساعته بهره‌مند است، بنابراین مشتریان عزیز در صورت تمایل می‌توانند هر زمان که نیاز داشتند به راحتی از بخش پشتیبانی آنلاین سایت مستقیما با کارشناسان واحد پشتیبانی فروشگاه ارتباط برقرار کنند. ضمنا سایت سی دی کی سل سعی داشته تا مشکل دانلود دیتای بازی های اورجینال را هم با عرضه بکاپ اورجینال بازی ها برطرف سازد. امیدواریم تا بدین صورت خدمات قابل قبولی را خدمت مشتریان گرامی ارائه کنیم.

سی دی کی اورجینال چیست؟

سی دی کی یا CD Key در واقع یک کد دیجیتال است که امکان دانلود، نصب و انجام بازی های اورجینال را از طریق نرم افزارهای خاصی همچون اوریجین، استیم و غیره برای کاربران فراهم می‌کند. کاربران بدین ترتیب می‌توانند از تمام ویژگی‌های یک بازی از جمله بازی کردن به صورت آنلاین و غیره بدون هیچ محدودیتی لذت ببرند.

سی دی کی اورجینال بازی بعد از خرید چگونه در اختیار مشتری قرار داده می‌شود؟

سی دی اورجینال بازی خریداری شده ظرف مدت زمان 30 دقیقه الی 3 ساعت به آدرس ایمیل مشتری گرامی ارسال می‌شود. در این بین مشتریان عزیز می‌توانند از طریق پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته فروشگاه وضعیت سفارش خرید خود را پیگیری کنند.

روش‌ های فعال سازی سی دی کی به چه صورت است؟

مشتریان عزیز ضمن در حین تکمیل پروسه خرید سی دی کی از سایت CDKeySell.ir (فروشگاه سی دی کی سل) می‌توانند از دو روش مختلف برای فعال سازی سی دی کی استفاده کنند. در روش نخست فعال سازی سی دی کی توسط واحد پشتیبانی فروشگاه و با گارانتی مادام‌العمر انجام می‌شود و هزینه فعال سازی به قیمت سی دی کی افزوده خواهد شد. اما در روش دوم فعال سازی توسط خود مشتری انجام می‌شود و فروشگاه سی دی کی سل دخل و تصرفی در پروسه فعال سازی سی دی کی بر عهده نخواهد داشت. به منظور آشنایی بیشتر با روش های فعال سازی سی دی در فروشگاه سی دی کی سل به مطالعه راهنمایی که در مقاله “روش های خرید و فعال سازی سی دی کی در سایت” ارائه شده بپردازید.

چگونه سی دی کی خریداری شده را شخصا فعال کنیم؟

سی دی کی هر بازی در پلت‌فرم‎ خاصی قابل فعال سازی است. برای مثال سری بازی های فیفا (FIFA) باید در نرم افزار اوریجین (Origin) فعال شوند یا سری بازی های پیس (PES) باید تحت نرم افزار استیم (Steam) اجرا گردند. مشتریان عزیز در صورتی که فعال سازی سی دی کی را شخصا بر عهده بگیرند باید وارد اکانت خود در پلت‌فرم تحت پشتیبانی بازی شده و بازی را فعال نمایند. برای آشنایی دقیق با نحوه فعال سازی سی دی کی در پلت‌فرم‌های تحت پشتیبانی سایت به مطالعه چهار مقاله راهنمای زیر بپردازید:

  • آموزش تصویری فعال کردن سی دی کی بازی در اوریجین
  • آموزش تصویری فعال کردن سی دی کی بازی در استیم
  • آموزش تصویری فعال کردن سی دی کی بازی در یوپلی
  • آموزش تصویری فعال کردن سی دی کی بازی در بتل نت

دیتای بازی چگونه تهیه می‌شود؟

بعد از فعال سازی سی دی کی در پلت‌فرم تحت پشتیبانی باید دیتای بازی مورد نظر را ضمن اتصال به اینترنت دانلود کنید. در این شرایط دانلود دیتای بازی بر عهده مشتری است. اما فروشگاه سی دی کی سل بستری را فراهم کرده تا مشتریان گرامی بتوانند در صورت تمایل بکاپ یا دیتای بازی های اورجینال مورد نظرشان را هم مستقیما خریداری کنند تا بدین ترتیب ملزم به صرف هزینه گزاف برای دانلود دیتای بازی ها نباشند. برای مشاهده لیست بکاپ یا دیتاهای اورجینال بازی های فروشگاه بر روی این قسمت کلیک کنید. در صورت تمایل مبنی بر درخواست دیتای بازی های مورد نظرتان می‌توانید از طریق پشتیبانی فروشگاه با ما در ارتباط باشید.

چگونه مطمئن شویم سی دی کی خریداری شده اورجینال است؟

هدف فروشگاه سی دی کی سل جلب رضایت مشتریان عزیز است. دارا بودن نماد الکترونیک (اینماد) و نماد ساماندهی بستری را فراهم کرده تا مشتریان گرامی بتوانند با خیال راحت به ما اعتماد و از فروشگاه سی دی کی سل خرید کنند. مشتریان گرامی می‌توانند با انتخاب گزینه “فعال سازی تضمینی سی دی کی توسط تیم پشتیبانی” در اضافه کردن سی دی کی بازی مورد نظرشان به سبد خرید می‌توانند از گارانتی مادام‌العمر سی دی کی در اکانت خود بهره‌مند شوند.

آیا سایت CDKeySell.ir (فروشگاه سی دی کی سل) سی دی کی اشتراکی هم به فروش می‌رساند؟

فروشگاه سی دی کی سل به هیچ عنوان سی دی کی اشتراکی به فروش نمی‌رساند، چرا که این کار برخلاف قوانین وضع شده شرکت‌های سازنده بازی بوده و به نوعی گول زدن مشتریان محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع به مطالعه مقاله “سی دی کی اشتراکی چیست؟ مفهوم CD Key اشتراکی” بپردازید. تمام سی دی کی های عرضه شده در فروشگاه سی دی کی سل اورجینال و با گارانتی هستند.

ثبت شکایت، پیشنهاد، انتقاد و غیره

ما عقیده داریم برای پیشرفت و ارائه خدمات بهتر باید از نظرات، پیشنهادهای کاربران استفاده کنیم. در صورت نیاز به منظور ثبت هرگونه شکایت، پیشنهاد، انتقاد و غیره می‌توانید از طریق فرم “تماس با ما” پیام خود را مستقیما برای مدیر سایت ارسال کنید. همچنین ایمیل و شماره تماس مدیر سایت (صاحب امتیاز سایت) هم به منظور ارتباط مستقیم در بخش زیر ضمیمه شده است.

نام و نام خانوادگی مدیر: امین رضائیان

ایمیل: Amin.Rezaeian1370(@)Gmail.com

شماره تماس: 09388171912 – 01332611291