فروشگاه CDKeySell پس از سال ها فعالیت موفق در زمینه عرضه سی دی کی اورجینال بازی های کامپیوتری به یکی از موفق‌ترین و بزرگ‌ترین مراجع این حوزه تبدیل شده و در همین راستا برای گسترش فعالیت هایش از هرگونه پیشنهاد همکاری، سرمایه‌گذاری، تبلیغات هدفمند و غیره استقبال می‌کند. علاقمندان به همکاری با فروشگاه CDKeySell می‌توانند پیشنهادات خود را به طور مستقیم برای ادمین کانال تلگرام یا ایمیل صاحب امتیاز رسمی سایت ارسال کنند. تمام پیشنهادات دریافت شده توسط تیم هئیت مدیره بررسی می‌شوند و در صورتی که شرایط لازم برای همکاری وجود داشته باشد، اطلاع رسانی به متقاضی انجام می‌گردد و سایر مراحل امر و عقد قرارداد انجام خواهند شد. با دنبال کردن مطلب این صفحه می‌توانید جدیدترین  طرح ها و روش های همکاری با ما را مشاهده کنید. 

  • آیدی ادمین کانال تلگرام: @CDKeySell_Admin
  • ایمیل صاحب امتیاز فروشگاه: Amin.Rezaeian1370@gmail.com

همکاری با استریمرها

همکاری با استریمرهای با استعداد و موفق از جانب فروشگاه سی دی کی سل انجام می‌شود. فروشگاه CDKeySell سعی می‌کند بیشترین همکاری را با استریمرهایی داشته باشد که در ایران روند رو به رشدی دارند و ویدئوهای زنده آن ها در آپارات بازخورد خوبی از سوی مخاطبین خواهند داشت. با پیوستن به جمع استریمرهای رسمی فروشگاه می‌توانید از مزیت هایی همچون دسترسی رایگان به جدیدترین بازی های روز دنیا، دریافت پورسانت و غیره بهره‌مند شوید. قوانین و مقررات فعالیت به عنوان استریمر در فروشگاه CDKeySell به شرح زیر است:

  • متقاضی باید با نحوه استریم گیم (پخش زنده) در آپارات به طور کامل آشنا باشد.
  • متقاضی باید پروفایل مناسب و آماده به کاری در آپارات داشته باشد. (کامل بودن پروفایل، استریم های موفق، دنبال کنندگان بیشتر، آمار دونیت بیشتر و غیره همگی مزیت هستند اما الزامی مبنی بر داشتن این موارد وجود ندارد).
  • متقاضی باید سیستم مناسب و حداقل امکانات لازم از قبیل اینترنت پر سرعت، وبکم و غیره را برای استریم های آنلاین در اختیار داشته باشد.
  • متقاضی باید گیمر حرفه‌ای یا حداقل نیمه حرفه‌ای باشد.
  • پخش یک استریم آزمایشی چند دقیقه‌ای برای مشاهده کیفیت عملکرد متقاضی الزامی است.

استریمرهایی که شرایط یاد شده را دارند می‌توانندجهت کسب اطلاعات بیشتر با ادمین کانال تلگرام در ارتباط باشند. 

 

سایر روش های همکاری با فروشگاه به زودی معرفی می‌شوند ….