سي دي کي

cd key اورجينال

خريد سي دي کي

صفر تا صد رول پلی جی تی ای وی (GTA V)

صفر تا صد رول پلی جی تی ای وی (GTA V)

حتما در مورد رول پلی (Role Play) بازی جی تی ای وی (GTA V) صحبت هایی شنیده‌اید اما ممکن است به طور کامل با این روش اجرای بازی آشنایی نداشته باشید و ندانید که چطور باید بازی را در این حالت اجرا کرد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد صفر تا صد رول پلی جی تی ای وی و نحوه اجرای بازی در این حالت صبحت داشته باشیم. بنابراین با فروشگاه CDKeySell همراه باشید.

برای انجام رول پلی به cdkey اورجینال بازی نیاز دارید

برای خرید cdkey اورجینال با پشتیبانی فروشگاه در ارتباط باشید

رول پلی جی تی ای وی چیست؟

قبل از اینکه در مورد نحوه اتصال به سرور های رول پلی و اجرای بازی GTA V در این سرورها صحبت کنیم، بهتر است کلا ماهیت رول پلی را برایتان شرح دهیم. رول پلی یا Role Play یک سبک بازی در بازی های رایانه‌ای است که به آن سبک “نقش آفرینی” هم گفته می‌شود. در این حالت بازی هر گیمر برای خود شخصیت داستانی خاصی دارد و به کنترل این شخصیت می‌پردازد و می‌تواند آزادانه هر تصمیمی که مد نظرش باشد را بگیرد و به نوعی داستان بازی را طی ایده های شخصی خودش پیش ببرد. رول پلی جی تی ای وی هم دقیقا به همین صورت است و شامل همین ویژگی ها می‌شود.

در بخش رول پلی بازی مذکور شما می‌توانید یک شخصیت کاملا منحصر به فرد را برای خودتان بسازید و به صورتی وارد دنیای آنلاین بازی شوید که در آن هر یک از شخصیت های درون شهر توسط یک گیمر خاص دیگر کنترل می‌شوند. در این دنیای مجازی زندگی واقعی انسان ها شبیه سازی شده و شما به عنوان یک گیمر می‌توانید مسیر زندگی خودتان را انتخاب کنید. به عنوان مثال می‌توانید یک پلیس شوید و از حقوق پلیس بودن بهره‌مند گردید و بدین صورت کسب درآمد کنید یا شغل رانندگی تاکسی را برای خود انتخاب نمایید یا یک خلافکار باشید. بنابراین شما در رول پلی GTA V می‌توانید آزادانه کاراتر خودتان را در یک دنیای مجازی کنترل کنید و مستقیما با دیگر گیمر ها در ارتباط باشید و اتفاق های بازی اصلا قابل پیش‌بینی نیستند.

صفر تا صد رول پلی جی تی ای وی (GTA V)

سرورهای رول پلی GTA V

برای انجام بازی جی تی ای وی بر روی حالت رول پلی نمی‌توانید از سرور های اصلی و رسمی آن استفاده کنید، بلکه باید به سرورهای خاص و ثانویه‌ای متصل شوید که توسط توسعه دهندگان دیگر ارائه شده است. سرورهای بسیار زیادی برای انجام بازی GTA V در حالت رول پلی ارائه شده‌اند و برخی از این سرورها هم ایرانی و فارسی زبان هستند. در بین تمام این سرورها، سرور پارادایس توانسته به یکی از محبوب ترین سرورهای ایرانی و فارسی زبان بازی تبدیل شود. در این سرورها همه چیز شخصی سازی شده و محیط بازی واقعا جذاب به نظر می‌رسد. به عنوان مثال اتومبیل های ایرانی در داخل شهر وجود دارند و فروشگاه های ایرانی مثل شهر کتاب و غیره در داخل شهر دیده می‌شوند و حتی نام بانک های ایرانی نظیر ملت، اینده و غیره را هم در سروی پارادایس مشاهده خواهید کرد.

در این سرور گیرم های ایرانی به انجام رول پلی جی تی ای وی می‌پردازند اما اینطور نیست که بهر گیمر بتواند هر کاری که دلش می‌خواهد را در سرور رول پلی انجام دهد، بلکه کاملا بر عکس برای کنترل کردن گیمرها و ایجاد یک بستر مناسب برای لذت بردن از بازی قوانین سفت و سختی برای رول پلی در نظر گرفته می‌شود و سرور پارادایس هم قوانین منحصر به فرد خودش را دارد. به عنوان مثال فحاشی یا آزاد و اذیت مستمر دیگر گیمر ها  نقض قوانین سرور بوده و منجر به بن (بلاک شدن) شما از آن سرور می‌شود. بنابراین سعی کنید به قوانین هر سرور احترام بگذارید تا همه گیمر ها بتوانند از بازی لذت ببرند.

نکته: رول پلی مخصوص گیمر های PC است و گیمر ها از کنسول PS4 قابلیت اتصال به سرور های رول پلی GTA V را ندارند.

پیش نیاز ها برای اتصال به سرور رول پلی جی تی ای وی

برای اتصال به سرور های رول پلی بازی GTA V و انجام بازی در این سرورها باید پیش نیازهای زیر را داشته باشید:

  • نسخه اورجینال بازی GTA V تحت سوشال کلاب یا استیم (برای خرید کلیک کنید)
  • نرم افزار FiveM (برای دانلود کلیک کنید)

صفر تا صد رول پلی جی تی ای وی (GTA V)

با در اختیار داشتن دو مورد فوق به راحتی می‌توانید روی هر سرور های رول پلی به انجام بازی جی تی ای وی بپردازید. دقت داشته باشید بازی GTA V محصول شرکت سوشال کلاب (راک استار) است و حتی نسخه استیم آن هم مستقیما از طریق سوشال کلاب اجرا می‌شود. بنابراین فرقی ندارد که نسخه استیم یا سوشال کلاب بازی را تهیه کنید و هر دوی آن ها قابلیت اجرا در Role Play (رول پلی) را دارند. نسخه سوشال کلاب بازی قیمت بهتری نسبت به نسخه استیم دارد، بنابراین توصیه می‌کنم نسخه سوشال کلاب را تهیه کنید.

آموزش راه اندازی بازی GTA V روی سرور رول پلی پارادایس

تصور کنید که نسخه سوشال کلاب بازی GTA V را خریداری کردید. حالا برای اجرای بازی در حالت رول پلی باید نرم افزار FiveM را روی سیستمتان نصب کنید که لینک دانلود آن در بخش “پیش نیاز ها” ارائه شده است. حالا مراحل زیر را به منظر راه اندازی بازی GTA V روی سرور رول پلی پارادایس دنبال کنید:

  • با کلیک بر روی این قسمت وارد سایت پارادایس آر پی شوید و یک اکانت داخل سایت بسازید.
  • بازی جی تی ای وی را از طریق لانچر اجرا کنید. بهتر است هم اکانت استیم و هم سوشال کلاب خود را اجرا نمایید.
  • نرم افزار FiveM را اجرا کرده و به سرور پارادایس آر پی متصل شوید.

صفر تا صد رول پلی جی تی ای وی (GTA V)

اگر سرور پارادایس آر پی را در نرم افزار FiveM پیدا نکردید وارد سایت پارادایس آر پی شوید و با کلیک بر روی گزینه اتصال به سرور ظرف چند ثانیه به سرورهای بازی متصل شوید. بدین ترتیب می‌توانید از اجرای رول پلی جی تی ای وی (GTA V) روی سرور فارسی پارادایس لذت ببرید و وارد دنیای جذاب و آنلاین این بازی شوید. برای حرید سی دی کی اورجینال بازی GTA V از طریق پشتیبانی آنلاین فروشگاه (پایین و سمت راست صفحه) یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای انجام رول پلی به cdkey اورجینال بازی نیاز دارید

برای خرید cdkey اورجینال با پشتیبانی فروشگاه در ارتباط باشید

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در رابطه با صفر تا صد رول پلی جی تی ای وی (GTA V) صحبت کردیم. در نظر داشته باشید که برای اجرای بازی مذکور در حالت Role Play باید حتما لایسنس اورجینال بازی را از فروشگاه سی دی کی سل تهیه کنید. همچنین برای اجرای بازی در حالت رول پلی حتما باید آن را روی کامپیوتر اجرا کنید و امکان اتصال کنسول پلی استیشن 4 به رول پلی GTA V وجود ندارد. امیدواریم از این مقاله اختصاصی استفاده لازم را به عمل آورده باشید.

130 دیدگاه برای “صفر تا صد رول پلی جی تی ای وی (GTA V)